C1206X333K1RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206X333K1RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1206X333K1RACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1206X333K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206X333K1RACTU
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206X333K1RACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,063" (3,30 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)