C1206X106J3RAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 26 408
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
10 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206X106J3RAC7210
DigiKeys produktnummer
C1206X106J3RAC7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206X106J3RAC7210
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206X106J3RAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,063" (3,30 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,077" (1,95mm)