C1206X104K1RACAUTO7210 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C1206X104K1RACAUTO7210 |
Beskrivning | CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 27 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C1206X104K1RACAUTO7210 Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Mjuk avslutning |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,130" x B 0,063" (3,30 x 1,60mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,039" (0,98mm) |