C1206J225J4RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1206J225J4RACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1206J225J4RACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1206J225J4RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206J225J4RACAUTO
Beskrivning
SMD AUTO X7R FO, CERAMIC, 2.2 UF
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206J225J4RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)