C1206F225K4RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-20240-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-20240-1-ND - Remsbit (CT)
399-20240-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206F225K4RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206F225K4RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)