C1206F224K5RAC31237665
DigiKeys produktnummer
399-C1206F224K5RAC31237665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206F224K5RAC31237665
Beskrivning
.220UF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Öppet läge
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)