C1206C684K3RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1206C684K3RACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1206C684K3RACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1206C684K3RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C684K3RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.68 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C684K3RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,047" (1,20mm)