C1206C683K5GECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 1 200
Datablad
0.068 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C683K5GECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C1206C683K5GECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C683K5GECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1206 68NF 50V C0G 10%
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C683K5GECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Lågt ESL, lågt ESR
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)