C1206C562J1RACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 2 270
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
5600 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C562J1RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C562J1RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C562J1RACTU
Beskrivning
CAP CER 5600PF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C562J1RACTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)