C1206C561J2RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C561J2RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C561J2RACTU
Beskrivning
CAP CER 560PF 200V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C561J2RACTU Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)