C1206C560J1GACTU är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
Murata Electronics
Murata Electronics
56 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)