C1206C475K8RALTM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 2 546
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4.7 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C475K8RALTM
DigiKeys produktnummer
399-C1206C475K8RALTMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C475K8RALTM
Beskrivning
4.70UF 10.0V
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)