C1206C472K2RAC7210
DigiKeys produktnummer
399-C1206C472K2RAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C472K2RAC7210
Beskrivning
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C472K2RAC7210 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)