C1206C333KBRACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-15826-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-15826-1-ND - Remsbit (CT)
399-15826-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C333KBRACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C333KBRACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)