C1206C332J5GAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
3300 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C332J5GAC7210
DigiKeys produktnummer
399-C1206C332J5GAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C332J5GAC7210
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C332J5GAC7210 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)