C1206C332F1GECAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
3300 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C332F1GECAUTO
DigiKeys produktnummer
C1206C332F1GECAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C332F1GECAUTO
Beskrivning
CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G 1%
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C332F1GECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Lågt ESL, lågt ESR
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)