C1206C224J5RECAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C1206C224J5RECAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1206C224J5RECAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1206C224J5RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C224J5RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 1206 220NF 50V X7R 5%
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C224J5RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)