C1206C223K5RAC9109 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.022 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C223K5RAC9109
DigiKeys produktnummer
399-C1206C223K5RAC9109TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C223K5RAC9109
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)