C1206C223K2RACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.022 µF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C223K2RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C1206C223K2RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C223K2RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C223K2RACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)