C1206C223K1RECAUTO
DigiKeys produktnummer
399-17898-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-17898-1-ND - Remsbit (CT)
399-17898-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C223K1RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 1206 22NF 100V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C223K1RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)