C1206C223G3GECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.022 µF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C223G3GECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C1206C223G3GECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C223G3GECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1206 22NF 25V C0G 2%
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C223G3GECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Lågt ESL, lågt ESR
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)