C1206C222K2RECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 846
Datablad
2200 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C222K2RECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C1206C222K2RECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C222K2RECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1206 2.2NF 200V X7R
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C222K2RECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)