C1206C200G5GACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Uppgradering
20 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C200G5GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C200G5GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C200G5GACTU
Beskrivning
CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1206C200G5GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)