C1206C182J2GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C1206C182J2GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C1206C182J2GACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C1206C182J2GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C182J2GACTU
Beskrivning
CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1800 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C1206C182J2GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,043" (1,10mm)