C1206C182J2GACTU | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C1206C182J2GACTU |
Beskrivning | CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 24 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1800 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C1206C182J2GACTU Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Låg ESL |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±5% | Tjocklek (max) 0,043" (1,10mm) |