C1206C154J1RECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.15 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C154J1RECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C1206C154J1RECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C154J1RECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1206 150NF 100V X7R 5%
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C154J1RECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,069" (1,75mm)