C1206C153J3RECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.015 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C153J3RECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C1206C153J3RECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C153J3RECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1206 15NF 25V X7R 5%
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C153J3RECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)