C1206C152J5GACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1500 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
C1206C152J5GACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C1206C152J5GACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C152J5GACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1206C152J5GACAUTO7210 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)