C1206C106K4RAC31233455 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
10 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C106K4RAC31233455
DigiKeys produktnummer
399-C1206C106K4RAC31233455TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C106K4RAC31233455
Beskrivning
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)