C1206C104K5RAC3325 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C104K5RAC3325
DigiKeys produktnummer
399-C1206C104K5RAC3325-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C104K5RAC3325
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)