C1206C104J5RAC3124 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
C1206C104J5RAC3124
DigiKeys produktnummer
399-C1206C104J5RAC3124TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1206C104J5RAC3124
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)