C0805X911K3HACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
910 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X8R 0805 (metrisk 2012)
C0805X911K3HACAUTO
DigiKeys produktnummer
C0805X911K3HACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X911K3HACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805 910PF 25V ULTRA STA
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X911K3HACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning, hög temperatur
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)