C0805X472F4JACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
4700 pF ±1% 16V Keramiska kondensatorer U2J 0805 (metrisk 2012)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805X472F4JACAUTO
DigiKeys produktnummer
C0805X472F4JACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X472F4JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 4700PF 16V U2J 0805
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X472F4JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning, låg förlustfaktor
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)