C0805X333K1RECAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Murata Electronics
0.033 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X333K1RECAUTO
DigiKeys produktnummer
C0805X333K1RECAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X333K1RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805 33NF 100V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X333K1RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,047" (1,20mm)