C0805X332M3RECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
3300 pF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X332M3RECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805X332M3RECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X332M3RECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 3.3NF 25V X7R 20%
Tillverkarens standardleveranstid
40 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805X332M3RECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)