C0805X222K1RAC3124 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
TDK
2200 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805X222K1RAC3124
DigiKeys produktnummer
399-C0805X222K1RAC3124TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X222K1RAC3124
Beskrivning
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X222K1RAC3124 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)