C0805X222JAGACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 1 065
Datablad
2200 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805X222JAGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805X222JAGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X222JAGACAUTO
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X222JAGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)