C0805X222J5GECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805X222J5GECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805X222J5GECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X222J5GECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 2.2NF 50V C0G 5%
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X222J5GECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)