C0805X154K5RACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 7 930
Datablad
0.15 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805X154K5RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805X154K5RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X154K5RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 FE
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805X154K5RACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)