C0805X103JARAC3316 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805X103JARAC3316
DigiKeys produktnummer
399-C0805X103JARAC3316TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X103JARAC3316
Beskrivning
CAP CER 0805 10NF 250VDC X7R
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)