C0805X102K1RAC3198 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 7 555
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C0805X102K1RAC3198 är inte tillgänglig
C0805X102K1RAC3198
DigiKeys produktnummer
399-C0805X102K1RAC3198TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X102K1RAC3198
Beskrivning
1000PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)