C0805X102J1HACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0805 (metrisk 2012)
C0805X102J1HACAUTO
DigiKeys produktnummer
C0805X102J1HACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X102J1HACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805 1NF 100V ULTRA STAB
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805X102J1HACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning, hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)