C0805T474K5RCL38847025 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C0805T474K5RCL38847025 är inte tillgänglig
C0805T474K5RCL38847025
DigiKeys produktnummer
399-C0805T474K5RCL38847025TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805T474K5RCL38847025
Beskrivning
.470UF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
COTS
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)