C0805T222K5RALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805T222K5RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805T222K5RALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805T222K5RALTU
Beskrivning
CAP CER 0805
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805T222K5RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
COTS
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)