C0805T102F5GCLTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805T102F5GCLTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805T102F5GCLTU
Beskrivning
CAP CER 0805
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805T102F5GCLTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
COTS
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)