C0805F682K1RACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 7 536
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 8 773
Datablad
Uppgradering
TDK
6800 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)