C0805F223K1RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805F223K1RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805F223K1RACAUTO7210CT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805F223K1RACAUTO7210DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805F223K1RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C0805F223K1RACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)