C0805F153K5RAC31247665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.015 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805F153K5RAC31247665
DigiKeys produktnummer
399-C0805F153K5RAC31247665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805F153K5RAC31247665
Beskrivning
.015UF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Öppet läge
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)