C0805C682F5JACAUTO
DigiKeys produktnummer
C0805C682F5JACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C682F5JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V U2J 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer U2J 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C0805C682F5JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)