C0805C562M5RAC3124
DigiKeys produktnummer
399-C0805C562M5RAC3124TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C562M5RAC3124
Beskrivning
CAP CER 5600PF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5600 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)